Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Гідрогенізаторник 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за технологічно суміжною професією 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: основи технології гідрогенізації; будову і правила експлуатації автоклавів і апаратів очищення циркуляційного водню, насосів і компресорів; схему комунікації цеху гідрогенізації.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде окремі операції гідрогенізації жирів під керівництвом гідрогенізаторника вищої кваліфікації. Заповнює автоклави жиром. Підігріває жири та олію перед завантаженням в автоклави і в автоклавах до заданої температури. Подає в автоклави каталізатор у кількості відповідно до технологічних інструкцій. Запускає і зупиняє компресори, продуває циркуляційну систему воднем, продуває саломасні лінії. Спускає готовий саломас у відстійники, складські місткості. Обслуговує апарати очищення циркуляційного водню, жироловки, компресори та інше устаткування цеху гідрогенізації та робоче місце. Вивантажує відпрацьований каталізатор із відстійників і подає його на регенерацію (знежирення).