Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Каталізаторник 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та мінімальна професійна підготовка на виробництві чи інструктаж. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: властивості каталізаторів і їх роль у процесі гідрогенізації жирів та олії; технологію приготування суспензії каталізатора необхідної активності; вимоги до якості каталізатора, властивості водню; будову, правила експлуатації устаткування, яке використовується в роботі, і схему трубопроводів своєї дільниці.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес підготовки готового нікелькизельгурового або іншого каталізатора: розмелює гранули каталізатора на мікромлинах або інших механізмах, готує суспензію необхідної активності й подає її на гідрогенізацію жирів. Веде процес регенерації (знежирення) відпрацьованого каталізатора і виводить його з обігу. Перекачує жири. Обслуговує устаткування, яке використовується в роботі, і робоче місце.