Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Жарівник 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Стаж роботи за технологічно суміжною професією 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологію приготування м'язги й вологотеплові режими оброблення різноманітних олійних культур; спосіб отримання пелюстка та крупки для подальшого оброблення (естракції чи пресування); види, призначення, принцип роботи контрольно-вимірювальних приладів; прийоми та методи органолептичного визначення якості м'язі; будову і правила безпечного обслуговування устаткування.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес вологотеплового оброблення м'язги у жаровнях різних систем і конструкцій. Обслуговує жаровні, зволожувальні та розподільні шнеки, конденсаційні горщики та інше устаткування. Стежить за роботою жаровень, механізмів транспортування, аспіраційних систем, магнітного захисту. Відбирає проби на аналіз. Ліквідує недоліки в роботі жаровень, регулює режим вологотеплового оброблення м'язги за показаннями контрольно-вимірювальних приладів та висновків лабораторних аналізів. Контролює вологість та тонкість помелу м'язги, що подається у жаровню, вологість і структуру м'язги, що виходить із жаровень.