Категорія - Робітники |  Галузь - Сільське господарство та пов'язані з ним послуги
Інструкція для посади "Готувач кормів 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 2. Сільське господарство та пов'язані з ним послуги", що затверджен наказом Міністерства аграрної політики України 07.11.2003. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією готувача кормів (тваринництво) 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: види кормів, що застосовуються для годівлі тварин, птиці, звірів, їх поживність, перетравлюваність та значення для організму; потребу тварин у протеїні, вітамінах та мінеральних речовинах; будову та правила експлуатації варильних казанів, устаткування і машин для підготовки кормів до згодовування; технологію підготовки кормів та режим годівлі; кормові раціони та їх приготування для тварин; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Готує корми за спецрецептами, а також корми, збалансовані за протеїном та іншими компонентами. Проводить термічну обробку, перемішує кормову масу в казанах. Промиває субпродукти, рибу, харчові відходи тощо. Здійснює технічне обслуговування машин та устаткування у кормоцеху. Проводить розрахунки для приготування потрібної кількості харчових відходів згідно з раціоном. Додержується правил і норм охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.