Категорія - Робітники |  Галузь - Сільське господарство та пов'язані з ним послуги
Інструкція для посади "Гуртівник 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 2. Сільське господарство та пов'язані з ним послуги", що затверджен наказом Міністерства аграрної політики України 07.11.2003. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта. Професійна підготовка на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: основи зоотехнії та ветеринарії; порядок приймання і здавання худоби; оформлення приймально-здавальних документів; способи переганяння, транспортування, випасання худоби, раціон та терміни годівлі; правила догляду за худобою та утримання її; способи запобігання хворобам, травматизму, падежу худоби; правила надання першої допомоги; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Приймає на базах партії худоби, транспортних засобів, необхідного майна, інвентарю, бере участь у зважуванні, ветеринарному обробленні, сортуванні худоби за статтю і вгодованістю. Переганяє худобу до пункту призначення. Випасає, годує та напуває худобу в дорозі. Навантажує худобу у вагони, баржі, автомобілі, вивантажує в пунктах призначення і годування. Супроводжує та забезпечує збереження худоби в дорозі. Доглядає за худобою та годує її на збутовій базі. Підготовляє вагони до вичищення після вивантаження худоби. Передає худобу споживачам. Оформлює встановлену документацію під час приймання та здавання худоби. Додержується правил і норм охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.