Категорія - Робітники |  Галузь - Сільське господарство та пов'язані з ним послуги
Інструкція для посади "Консервувальник шкіряної та хутряної сировини 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 2. Сільське господарство та пов'язані з ним послуги", що затверджен наказом Міністерства аграрної політики України 07.11.2003. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: технологію первинної обробки й консервування сировини; державні стандарти та технічні умови на невичинені шкури тварин; чинні інструкції для первинної обробки шкур тварин; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Вилучає бруд, навал, хрящі з вух, кістки з хвоста, підшкірну плівку, прирізки жиру та м'яса, не пошкоджуючи шкіряної тканини. Чистить волос тирсою, розчинниками та іншими матеріалами. Відмочує нерозправлені (грудкові) шкури і надає їм відповідної форми. Додержується правил і норм охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.