Категорія - Робітники |  Галузь - Сільське господарство та пов'язані з ним послуги
Інструкція для посади "Лаборант з гренажу 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 2. Сільське господарство та пов'язані з ним послуги", що затверджен наказом Міністерства аграрної політики України 07.11.2003. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта. Професійна підготовка на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: технологію миття та сушіння грени; способи підготовки проб та випробовування; правила поводження з лабораторним устаткуванням; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Висипає кокони персе з кліток та ізоляторів, сортує персе, набиває в канари з віднесенням на преси. Підготовляє та аналізує проби. Миє ступочки з товкачиками, накривне та предметне скло. Миє, просушує, провіює та розфасовує грени. Очищає грени: зіскрібає клейкі породи грени з емульсованих мішечків та листів. Виготовляє емульсований папір та шиє мішечки. Об'єднує партії коконів і засипає в клітки, стелажі, висипає їх, переносить та набиває в мішки. Реєструє температуру, вологість у греносховищі. Проводить зимове зберігання грени. Нанизує мішечки з метеликами в гірлянди підвішує їх, знімає з гірлянд і сортує кладки грени. Додержується правил і норм охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.