Категорія - Робітники |  Галузь - Сільське господарство та пов'язані з ним послуги
Інструкція для посади "Конюх 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 2. Сільське господарство та пов'язані з ним послуги", що затверджен наказом Міністерства аграрної політики України 07.11.2003. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта або початкова загальна освіта. Мінімальна професійна підготовка на виробництві чи інструктаж. Стаж роботи за професією конюха 1 розряду - не менше 0,5 року.

Знає та застосовує у діяльності: раціони годівлі та види кормів; санітарно-гігієнічні корми утримання стаєнь; ветеринарний мінімум; способи механізованого приготування та роздавання кормів; порядок ведення обліку фуражу, інвентарю, збруї, а також роботи тяглових тварин; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Готує корми і установлює режими годівлі і напування. Бере участь у ветеринарному догляді та лікуванні тяглових тварин. Надає першу допомогу в разі захворювання поголів'я і складає раціони годівлі для тварин за вказівкою ветеринарного лікаря. Одержує й видає фураж і веде його облік. Веде облік роботи тяглових тварин. Додержується правил і норм охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.