Категорія - Робітники |  Галузь - Сільське господарство та пов'язані з ним послуги
Інструкція для посади "Кролівник 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 2. Сільське господарство та пов'язані з ним послуги", що затверджен наказом Міністерства аграрної політики України 07.11.2003. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за технологічно суміжною професією 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: правила утримання, годівлі, напування і догляду за кролями; норми годівлі, потребу кролів у поживних речовинах; правила комплектування основного стада і відгодівельних груп; терміни та правила парування; правила надання першої допомоги у разі захворювань кролів; порядок здавання кролів на забійний пункт і оформлення документації; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Доглядає за кролями виробничого стада та на відгодівлі. Годує, напуває, прибирає клітки та вивозить гній. Дезінфікує приміщення, клітки та інвентар, вичісує пух. Підсаджує самок до самців і виконує інші роботи. Заповнює первинні форми обліку результатів парувань, трафаретів самок, самців і молодняка. Таврує молодняк. Стежить за станом здоров'я тварин і надає їм першу допомогу в разі захворювань. Вживає профілактичних заходів із запобігання захворюванням та падежу кролів. Зважує, здає кролів на забійний пункт. Додержується правил і норм охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.