Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Оператор головного пульта керування 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією оператора головного пульта керування 4 розряду - не менше одного виробничого сезону.

Знає та застосовує у діяльності: принцип побудови автоматичних схем; параметри настроювання приладів релейного захисту, сигналізації, автоматики та вторинної комутації; раціональні методи організації праці, графіки роботи; технологічну схему та параметри технологічних режимів виробничих процесів дільниць.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Керує виробничими процесами за показаннями контрольно-вимірювальних приладів з головного пульта керування. Запобігає, виявляє та усуває технологічні несправності в роботі агрегатів, станцій, дільниць. Усуває несправності в роботі приладів релейного захисту, автоматики та вторинної комутації.