* *

 Категорія - Фахівці |  Галузь - Авіаційний транспорт
Інструкція для посади "Штурман служби аеронавігаційної інформації", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 68. Авіаційний транспорт", що затверджено наказом Міністерства транспорту України 17.07.2002 р. N 488. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна вища авіаційна освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст). Стаж роботи за професією штурмана цивільної авіації - не менше 3 років. Знання англійської мови.

Знає та застосовує у діяльності: Повітряний кодекс України; Положення про використання повітряного простору України; постанови, накази, інструкції, розпорядження, методичні, нормативні та інші керівні матеріали Міністерства транспорту України та Державного департаменту авіаційного транспорту; документи Міжнародної організації цивільної авіації (ІКАО); етику ділового спілкування та ведення переговорів; вітчизняні та світові досягнення в галузі повітряної авіації, що стосуються аеронавігаційної інформації; правила та норми охорони праці, виробничої санітарії, протипожежного захисту та охорони навколишнього середовища, правила експлуатації персонального комп'ютера.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Аналізує пропозиції щодо змін в аеронавігаційній інформації та стежить за процесом оперативної обробки аеронавігаційної інформації і підготовки підстав для внесення аеронавігаційної інформації до аеронавігаційної бази даних. Проводить аналіз відповідності отриманих схем і аеронавігаційних даних вимогам методики їх складання. Готує проекти повідомлень служби аеронавігаційної інформації для своєчасного інформування користувачів про зміни аеронавігаційної інформації. Бере участь у розгляді інструкцій з виконання польотів на аеродромі. Вживає необхідних заходів щодо забезпечення користувачів документами аеронавігаційної інформації. Бере участь у розробленні та вдосконаленні складання схем та інших нормативно-організаційних документів з питань аеронавігаційної інформації. Веде контрольні екземпляри документів аеронавігаційної інформації; вивчає, удосконалює і впроваджує передові форми і методи роботи служби аеронавігаційної інформації. Забезпечує зберігання державної таємниці та іншої інформації, яка згідно з чинним законодавством не підлягає розголошенню. Бере участь в організаційних заходах щодо забезпечення безпечних та нешкідливих умов праці працівників служби.