Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Оператор виробничої дільниці 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією оператора виробничої дільниці 3 розряду - не менше одного виробничого сезону.

Знає та застосовує у діяльності: основи електроніки; принципи побудови автоматичних схем; будову приладів захисту і контрольно-вимірювальних приладів; параметри настроювання релейного захисту, сигналізації, автоматизації та вторинної комутації; технологічну схему і параметри технологічних режимів виробничої дільниці.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Обслуговує щит (пульт) дистанційного автоматичного керування, забезпечує безперебійну і точну роботу всіх взаємодіючих агрегатів станцій дільниці, дотримується вимог та параметрів технології виробничої дільниці (відділення) цукрового або рафінадного виробництва. Запобігає, виявляє та усуває технологічні відхилення і технологічні несправності в роботі різних агрегатів. Оперативно вмикає, перемикає і вимикає апарати, агрегати та прилади. Налагоджує окремі прилади релейного захисту, автоматики, сигналізації та вторинної комутації та усуває їх несправності.