Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Оператор виробничої дільниці 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: основи електротехніки, хімії, фізики, будову і принцип роботи агрегатів, що обслуговуються; технологічну схему і параметри технологічного режиму виробничих станцій.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Обслуговує щит (пульт) дистанційного автоматичного керування, забезпечує безперебійну і точну роботу всіх взаємодіючих агрегатів станції з дотриманням вимог та параметрів технології виробничих станцій дільниць цукрового або рафінадного виробництва. Стежить за показаннями приладів (вимірювальних, регулювальних, виконавчих пристроїв та дистанційних передач). Веде записи про роботу обслуговуваних агрегатів.