Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Оператор головного пульта керування 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за технологічно суміжною професією 3 розряду - не менше одного виробничого сезону.

Знає та застосовує у діяльності: основи електроніки, електротехніки, хімії, фізики; будову апаратів, що обслуговуються, агрегатів, автоматичних схем, приладів релейного захисту та контрольно-вимірювальних приладів; схему щита керування; технологічну схему та параметри технологічних режимів виробничих процесів дільниць.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Обслуговує головний пульт дистанційного автоматичного керування, забезпечує безперебійну та точну роботу всіх взаємодіючих станцій із дотриманням вимог та параметрів технологічних режимів виробничих процесів основних дільниць цукрового або рафінадного виробництва. Стежить за показаннями приладів (вимірювальних, регулювальних, виконавчих пристроїв та дистанційних передач). Оперативно вмикає, перемикає та вимикає апарати, агрегати та прилади.