Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Виробник очеретяних матів 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта або початкова загальна освіта. Мінімальна професійна підготовка на виробництві чи інструктаж. Без вимог до стажу роботи. Стаж роботи за професією виробника очеретяних матів 1 розряду - не менше 0,5 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологію виготовлення матів механізованим способом; будову, принцип дії та правила технічної експлуатації матов'язальної машини; види та причини браку мат, виготовлених машинним способом, способи його усунення; виявлення та усунення несправностей у роботі устаткування, що обслуговується, слюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виготовляє мати з соломи або очерету на матов'язальній машині. Контролює якість соломи, очерету та готової продукції. Обслуговує матов'язальну машину, усуває несправності у її роботі. Приймає солому, очерет, здає готову продукцію. Веде встановлений облік.