Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Оброблювач води 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією оброблювача води 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічну схему виробництва питної води; розміщення трубопроводів; будову, принцип дії та правила експлуатації танків і озонових генераторів; вимоги до якості питної води; норми видавання озону, диоксиду хлору й ультрафіолетового випромінювання; правила та порядок охорони праці під час роботи з озоновими реакторами та установкою диоксиду хлору; порядок роботи електронних плат на дисплейному диспетчерському пульті.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес доочищення питної води на установках продуктивністю від 3000 куб.м до 5000 куб.м за добу. Розкручує і очищає фільтри. Проводить заміну фільтрувального матеріалу. Пускає та зупиняє устаткування. Веде двоетапне озонування в озонових реакторах. Веде процес механічної фільтрації та сорбційного очищення у фільтраційних танках. Контролює технологічний процес за допомогою контрольно-вимірювальних приладів та автоматики. Знезаражує воду ультрафіолетовим випромінюванням і диоксидом хлору. Подає очищену воду у виробництво та в торгову мережу. Усуває несправності в механічній частині устаткування. Веде записи в технологічному журналі.