Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Оброблювач води 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією оброблювача води 4 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічну схему виробництва питної води; розміщення трубопроводів; будову, принцип дії та правила експлуатації танків і озонових генераторів; вимоги до якості питної води; норми видавання озону, диоксиду хлору й ультрафіолетового випромінювання; правила та порядок охорони праці під час роботи з озоновими реакторами та установкою диоксиду хлору; порядок роботи електронних плат на дисплейному диспетчерському пульті.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес доочищення питної води на установках вітчизняного виробництва продуктивністю понад 5000 за добу. Розкручує і очищає фільтри. Проводить заміну фільтрувального матеріалу. Пускає та зупиняє устаткування. Веде двоетапне озонування в озонових реакторах. Веде процес механічної фільтрації та сорбційного очищення у фільтраційних танках. Контролює технологічний процес за допомогою контрольно-вимірювальних приладів та автоматики. Знезаражує воду ультрафіолетовим випромінюванням і диоксидом хлору. Подає очищену воду у виробництво та в торгову мережу. Усуває несправності в механічній частині устаткування. Веде записи в технологічному журналі.