Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Оператор розпилювальної сушарки 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: основи технологічного процесу сушіння екстракту кави або чаю; будову, принцип дії та правила технічної експлуатації розпилювальної сушарки; правила визначення об'ємної ваги порошку.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес сушіння кавового та чайного екстракту на розпилювальних сушарках під керівництвом оператора вищої кваліфікації. Просіює та охолоджує на віброситі порошок розчинного продукту, приймає та зважує його. Визначає об'ємну вагу порошка. Стежить за параметрами кондиційованого повітря, роботою кондиціонера. Встановлює та закріплює контейнери з порошком розчинного продукту в підйомнику, приймає порожні контейнери. Миє сушарку.