Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Заливальник смолкою 1-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: основи знань про будову устаткування, яке обслуговує; призначення та правила застосування найбільш розповсюджених пристроїв та контрольно-вимірювальних інструментів; правила підготовки елементів та батарей до заливання; рецептуру, сорт, призначення та температурний режим заливальних смолок; послідовність заливання елементів та батарей.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Заливає елементи та батареї розплавленими смолками різних, рецептур та призначень при заданих температурах за допомогою металевого ковша на конвеєрах або робочих столах. Підігріває смолки в електрованнах до заданої температури. Готує елементи та батареї до заливання смолкою. Додержується заданого рівня смолки в елементах та батареях. Очищає батареї від патьоків смолки.