Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Машиніст млина 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією машиніста млина 4 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: конструкцію установок та підіймально-транспортних механізмів; режим роботи устаткування; правила користування контрольно-вимірювальними приладами; властивості сировини та напівфабрикатів; правила ведення документації.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Готує свинцевий порошок для акумуляторного виробництва та розмелює сировину і напівфабрикати, які йдуть на готування агломератних мас у елементному виробництві у млинових установках автоматичної дії. Періодично завантажує сировину та напівфабрикати. Виводить установку на робочий режим. Регулює струм та швидкість оберту за показаннями контрольно-вимірювальних приладів. Відбирає проби на аналіз. Автоматично збирає готовий порошок у конвеєр та транспортує. Визначає та усуває несправності в роботі устаткування. Веде технологічну документацію.