Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Перемотувальник 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта або початкова загальна освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією перемотувальника 1 розряду - не менше 0,5 року.

Знає та застосовує у діяльності: призначення та будову перемотувальних верстатів та пристроїв; правила користування контрольно-вимірювальними приладами та інструментами; способи з'єднання кінців матеріалів, які перемотує; основні марки та розміри матеріалів, які перемотує; можливі види браку та способи його усунення; правила заповнення технічної документації.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Перемотує дріт, провід і кабелі різних марок та перетинів, напівфабрикати та ізоляційні матеріали з конуса, мотка, котушки або барабана на різну приймальну тару. Визначає довжину та перетин перемотуваних матеріалів за допомогою контрольно-вимірювальних приладів та інструментів. Зачищає та усуває дефектні місця, які виявляє. Стежить за якістю матеріалів, які перемотує, заповнює необхідні дані на ярликах, бирках та інших видах трафарету.