Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Апаратник варіння утфелю 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта. Професійна підготовка на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес уварювання утфелів I, II, III кристалізацій; призначення, принцип дії, правила технічної експлуатації обслуговуваного устаткування, контрольно-вимірювальних приладів, засобів автоматики; фізико-хімічні властивості і норми витрат допоміжних матеріалів під час уварювання утфелів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує допоміжні роботи з варіння утфелю у вакуум-апаратах усіх кристалізацій для виробництва цукру-піску або цукру-рафінаду. Відбирає проби. Контролює нагрівання сиропу та патоки перед подаванням у апарати. Стежить за показаннями контрольно-вимірювальних приладів та засобів автоматики. Виконує більш складні роботи під керівництвом апаратника вищої кваліфікації.