Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Бандажувальник 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією бандажувальника 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову та способи підналагодження устаткування, яке обслуговує; способи закладання та паяння замків, які скріпляють бандажі: способи визначення магнітного та немагнітного бандажного дроту; найменування, маркування та властивості матеріалів, які застосовує під час бандажування.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Накладає та паяє одношарові бандажі на ротори та якорі машин потужністю понад 100 кВт до 200 кВт. Вирівнює лобові частини обмотки. Накладає підбандажну ізоляцію та замки. Підналагоджує бандажувальні верстати.