Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Монтер кабельного виробництва 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: схеми з'єднань та методи вимірювань електричних характеристик під час випробування та ремонту кабелів і проводів перетином до 6 кв.мм; конструкції монтажних колодок; схеми та способи з'єднань у процесі монтажу напівмуфт; правила заправляння та запаювання кінців кабелів та проводів; способи ремонту кабелів і проводів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Розбирає і готує кабелі та проводи перетином до 6 кв.мм для електричних та механічних випробувань. Перевіряє кабель на відсутність обривів та контактів, розводить жили кабелю зв'язку за забарвленням для випробувань. Спаює бандаж, підпаює обплетення до шайб та панчохи, монтує індукційні котушки до колодки з припаюванням кінців. Складає напівмуфти, припаює поліхлорвінілові трубки. Заправляє та запаює кінці кабелів і проводів після випробувань. Перемотує та ремонтує проводи й кабелі вручну та на установках.