Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Різальник буряків 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна базова загальна середня освіта. Професійна підготовка на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: основи технологічного процесу одержання бурякової стружки; вимоги до якості стружки; правила підбирання комплекту ножових рам та укладання їх у бурякорізки; принцип роботи бурякорізок та зв'язаних з ними механізмів; слюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Ріже буряк на бурякорізках з метою одержання бурякової стружки під керівництвом різальника вищої кваліфікації. Готує комплект ножових рам та інструменту. Допомагає різальнику вищої кваліфікації в наборі ножових рам, в очищенні ножових рам, стежить за роботою уловлювачів феромагнітних домішок і проводить їх очищення. Стежить за роботою бурякорізок і приводних механізмів. Бере участь у планово-запобіжному ремонті бурякорізок і приводних механізмів.