Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Розливальник утфелю 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та мінімальна підготовка на виробництві чи інструктаж. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: правила розливу утфелю у форми і розмір встановленого недоливу; кількість, якість та властивості клерсу, що використовується для заливання утфелю в форми; призначення процесу рульовки утфелю, правила технологічного режиму розливного відділення; температурний режим вибілювання утфелю; способи запобігання та усунення браку.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Розливає утфель у форми під час головного способу виробництва рафінаду під керівництвом розливальника вищої кваліфікації. Заштопує форми, перекидає і вставляє їх у гнізда розливних вагонів. Підкочує вагони до розливного приладу. Править залиті утфелем форми, встановлює їх у точно вертикальному положенні. Перемішує верхній шар утфелю у формах. Підрізає, насікає та згущує верхній шар охололого утфелю у формах за допомогою лопаток, ножів та рульовочних машин. Проводить рульовку утфелю в головних формах.