Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Апаратник оброблення ефірних олій 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та мінімальна підготовка на виробництві чи інструктаж. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: технологію обробки ефірних олій; правила регулювання процесів; асортимент ефірних олій, їх фізико-хімічні властивості; стандарти та технічні умови на ефірні олії.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес оброблення ефірної олії у кількох стадіях (відстоювання, поділення фаз, сушіння, фільтрування). Зливає готову олію у збірники або розфасовує в тару. Веде облік, замірювання рівнів та визначення обсягу готової продукції. Відбирає проби та здає їх на аналіз. Веде технологічний журнал. Обслуговує відстійники, ділильні лійки, сушильні та фільтрувальні установки. Контролює роботу обслуговуваного устаткування.