Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії хімічних виробництв
Інструкція для посади "Апаратник гашення вапна 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 23. Загальні професії хімічних виробництв", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 15.04.2008 р. N 229. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж робота за професією апаратника гашення вапна 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову, принцип роботи основного та допоміжного устаткування, схему арматури і комунікацій; суть та правила регулювання процесу одержання вапняного молока; вимоги до готової продукції; правила відбору проб.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес гашення вапна для одержання вапняного молока, процес гашення вапна для одержання гашеного вапна під керівництвом апаратника вищої кваліфікації. Дозує та завантажує випалене вапно або гашене вапно в шнек-живильник, апарат приготування вапняного молока. Стежить за надходженням вапна, гашеного вапна в апарати, регулює подавання води, повітря. Чистить періодично апарати, сита-Бурат, транспортні механізми. Обслуговує апарати приготування вапняного молока, шнек, заглибні та відцентрові насоси, витяжний ліхтар гашення, ємкості для вапняного молока, комунікації. Готує устаткування до ремонту.