Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Обклеювач батарей 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта або початкова загальна освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: призначення та правила застосування спеціальних пристроїв, які застосовує під час обклеювання; послідовність заходів роботи та правила нанесення клею; якість та властивості напівфабрикатів, які застосовує під час обклеювання; рецептуру клеїв та способи їх приготування; основні вимоги до готової продукції.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Обклеює папером елементи та батареї всіх типів. Наклеює етикетки та інструкції на елементи і батареї та обклеює футляри для них. Готує різні клеї. Визначає полярність елементів та батарей. Визначає якість елементів та батарей за зовнішнім виглядом. Штампує дату випуску.