Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Оператор машини для відокремлення зародків 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та мінімальна професійна підготовка на виробництві чи інструктаж. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес та режими відокремлення зародка та оболонки від зерна; будову, принцип дії та правила технічної експлуатації обслуговуваної машини; вимоги до якості зерна.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес відокремлення зародка і оболонки від зерна на машині для відокремлення зародків. Завантажує машину попередньо замоченим зерном. Стежить за процесом відокремлення зародка від зерна. Регулює роботу машини, стежить за її розвантаженням. Чистить та змащує машину.