Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Налагоджувальник автоматів елементного виробництва 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією налагоджувальника автоматів елементного виробництва 4 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: кінематичні схеми, правила та способи налагодження автоматів або напівавтоматів особливо складної конструкції; правила налагодження складних контрольно-вимірювальних приладів та інструменту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Налагоджує автомати або напівавтомати особливо складної конструкції. Налагоджує автомати або напівавтомати з виготовлення негативних електродів та струмовідводів лужних елементів, обклеювальних, пресувальних, термопластавтоматів, укладальних, пакувальних, штампувальних, етикетувальних. Налагоджує автоматичні машини з виготовлення сепараторів, установок приготування загущеного електроліту. Налагоджує складні контрольно-вимірювальні прилади. Забезпечує безперебійну та якісну роботу устаткування, яке обслуговує.