Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Ливарник виробів із свинцевих сплавів 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією ливарника виробів із свинцевих сплавів 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: принцип дії та правила обслуговування спеціальних пристроїв і автоматів; склад сплавів; правила нанесення суспензій; заходи сортування.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виливає борни, втулки та міжелементні з'єднання на карусельному автоматі. Порціонально завантажує сплав у ливарний котел до заданого рівня. Регулює температурне, водяне та повітряне охолодження і товщину ливника за допомогою спеціальних пристроїв. Вивантажує, сортує та укладає деталі. Встановлює, знімає ливарні форми та покриває їх суспензією. Змащує устаткування.