Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Сушильник дріжджів 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією сушильника дріжджів 4 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологію виробництва дріжджів та їх сушіння на розпилювальних сушарках; конструкційні особливості та правила експлуатації сушарок, пакувального та іншого устаткування, що обслуговується; передбачені стандартом показники якості кормових або пресованих дріжджів, які впливають на якість сушених дріжджів; методи обробки пресованих дріжджів для підвищення вмісту сухих речовин у готовій продукції; несправності, які потребують аварійної зупинки сушарок та порядок такої зупинки.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Здійснює технологічний процес сушіння дріжджової суспензії або хлібопекарських дріжджів на безперервно діючих сушарках складної конструкції. Регулює температурний режим і режим вологості. Збирає дріжджовий пил у пиловловлювачах. Змінює режим сушіння залежно від вологості, консистенції та інших параметрів. Стежить за безперервним розвантаженням сушарок за допомогою пневмотранспорту. Контролює процес розфасовування та пакування сухих дріжджів. Керує сушильником нижчої кваліфікації.