Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Оператор мийно-очищувального агрегату 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за технологічно суміжною професією 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес миття, калібрування, чищення та обробки сирої картоплі на агрегаті; будову, принцип дії та правила технічної експлуатації устаткування та контрольно-вимірювальних приладів; слюсарну справу, вимоги до якості картоплі та напівфабрикатів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес миття, калібрування, чищення картоплі методом парової обробки з пульта керування. Регулює роботу всіх вузлів агрегату. Контролює температуру, тиск пари, режим парової обробки картоплі. Регулює швидкість надходження сирої картоплі в мийну машину. Усуває дрібні несправності в роботі агрегату. Забезпечує якість напівфабрикату відповідно до технологічних умов.