Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Дезодораторник сої 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та мінімальна професійна підготовка на виробництві чи інструктаж. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: технологію та режим процесу дезодорування сої; будову, принцип дії та правила технічної експлуатації дезодораторів; основні технологічні властивості сої; правила користування контрольно-вимірювальними приладами, вимоги до якості готової продукції.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес дезодорування сої. Завантажує та вивантажує дезодоратори. Регулює тиск пари та тривалість процесу обробки сої. Стежить за якістю дезодорування та технічним станом устаткування. Визначає кінець процесу. Усуває несправності в роботі устаткування.