Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Апаратник дефекосатурації бурякового соку 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією апаратника дефекосатурації бурякового соку 4 розряду - не менше одного виробничого сезону.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес дефекосатурації соків, конструктивні особливості різних типів устаткування сокоочищувального відділення; будову апаратів безперервної дії з автоматизованим процесом дефекосатурації; автоматизовану систему керування процесом; основи електротехніки, способи виявлення і усунення несправностей у роботі устаткування; методику проведення лабораторних аналізів, слюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес дефекації та сатурації дифузійного бурякового соку в апаратах безперервної дії на заводах продуктивністю понад 2,5 тонни цукрових буряків, що переробляються за добу, і в апаратах безперервної дії з автоматизованим процесом дефекосатурації з пульта керування незалежно від продуктивності заводу. Стежить за роботою автоматизованих систем керування процесом, проводить лабораторні аналізи.