Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Набивальник трубчастих електронагрівачів 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією набивальника трубчастих електронагрівачів 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: процес набивання електронагрівачів на наповнювальній машині; будову та режими роботи наповнювальних машин та устаткування, яке застосовує в процесі складання; способи регулювання швидкості наповнювання електронагрівачів; правила підналагодження механізмів та вузлів машини; принцип роботи трубчастих електронагрівальних елементів, вимоги до складання.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Набиває трубчасті електронагрівачі периклазом або іншими аналогічними наповнювачами на наповнювальній машині, яка має 5 шпинделів. Установлює спіраль у трубу електронагрівача та підвішує її до мундштука машини. Вводить напрямну трубку наповнювальної машини послідовно в кожну трубу електронагрівача. Дозує наповнювач. Регулює швидкість наповнення електронагрівачів. Знімає трубчасті нагрівачі з наповнювальної машини. Вставляє та підналагоджує механізми та вузли машин. Виконує заключне складання трубчастих електронагрівальних елементів з виконанням усіх слюсарних робіт, які зустрічаються в процесі складання. Відпалює трубки в електронагрівальних печах. Герметизує кінці трубчастих елементів шихтою. Готує трубчасті електронагрівальні елементи до випробувань.