Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Розмелювач-дозувальник вугільних мас 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією розмелювача-дозувальника вугільних мас 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову, принцип дії розмелювальних агрегатів різної конструкції та способи їх налагодження; будову дозаторів та живильників; способи регулювання тонини помолу; процес розмелювання вуглецевих матеріалів та вугільних мас; види, властивості та призначення розмелених порошків та вимоги до їх якості.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Розмелює вуглецеві матеріали та вугільні маси на розмелювальних агрегатах. Дозує матеріали, маси та завантажує у бункер. Регулює тонину помолу. Стежить за системою живлення та охолодження розмелювальних агрегатів. Заправляє та замінює сито. Визначає придатність розмелених порошків за зовнішнім виглядом та фізико-хімічними параметрами.