Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Калібрувальник електровугільних виробів 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта або початкова загальна освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією калібрувальника електровугільних виробів 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову, принцип дії та способи під налагодження пресів-напівавтоматів; способи встановлення пристроїв; процес калібрування виробів; допуски та посадки; квалітети та параметри шорсткості.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Калібрує металографітові та електровугільні вироби на пресах-напівавтоматах зі спецпристроями. Завантажує та укладає вироби в бункери та калібрує до заданого розміру. Запресовує проводи у тіло електрощітки з одночасним калібруванням. Установлює та знімає пристрої відповідно до розмірів виробів. Підналагоджує преси-напівавтомати.