Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Виробник таблеток 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: рецептури таблеткової маси; технологію приготування та формування таблеток типу "Холодок"; методи та ступінь подрібнення грануляту; вимоги до якості таблеткової маси, яка надходить на формування; будову та принцип дії обслуговуваного устаткування, контрольно-вимірювальних приладів і транспортних засобів; правила регулювання подавання таблеткової маси у преси.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес виготовлення таблеток типу "Холодок" під керівництвом виробника таблеток вищої кваліфікації. Готує гранулят для таблеток типу "Холодок". Завантажує емульсію, цукровий пісок у мікс-машину. Стежить за змішуванням маси, визначає її готовність, подає невеликими порціями у гранулятор для подрібнення. Регулює ступінь подрібнення готової маси. Подає подрібнену масу на наступні операції. Формує таблетки типу "Холодок". Стежить за подаванням таблеткової маси у преси. Регулює кількість маси, що надходить у преси відповідно до встановленого технологічного режиму. Стежить за процесом формування таблеток. Візуально й органолептично визначає в'язкість таблеткової маси, що надходить. Стежить за роботою устаткування та регулює її. Контролює правильну кількість таблеток в одному кілограмі.