Категорія - Технічні службовці |  Галузь - Зв'язок
Інструкція для посади "Телефоніст довідкової служби міської телефонної мережі 1-го класу", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 70. Зв'язок", що затверджен наказом Державного комітету зв'язку та інформатизації України 04.10.2000 N 144, погоджений Міністерство праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта. Стаж роботи за професією телефоніста довідкової служби міської довідкової мережі 2 класу - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: принцип будови спеціальних картотек для надання абонентам послуг типу "Сервіс"; порядок внесення змін до картотеки; функції бригадира та телефоніста виробничого контролю.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує всі обов'язки телефоніста довідкової служби міської телефонної мережі 2-го класу. Видає довідки за неповними даними та довідку типу "Сервіс" (номери телефонів абонентів інших міст і т. ін.). Здійснює виробничий контроль за роботою телефоністів довідкової служби.