Категорія - Технічні службовці |  Галузь - Зв'язок
Інструкція для посади "Телефоніст міжміського телефонного зв'язку 1-го класу", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 70. Зв'язок", що затверджен наказом Державного комітету зв'язку та інформатизації України 04.10.2000 N 144, погоджений Міністерство праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта. Стаж роботи за професією телефоніста 2 класу - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: Міжміські та міжнародні телефонні правила; Правила користування міжміським та міжнародним телефонним зв'язком; тарифи на послуги міжміського та міжнародного телефонного зв'язку; діючі накази, інструкції та розпорядження, які стосуються експлуатації міжміського та міжнародного телефонного зв'язку; порядок роботи на комутаторах усіх типів; правила та зміст роботи на всіх робочих місцях комутаторної дільниці та переговорного пункту; порядок проведення відкритого та закритого виробничого контролю; виробничі функції бригадира; розділи Закону "Про захист прав споживачів" стосовно надання послуг міжміського та міжнародного телефонного зв'язку.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує всі роботи телефоніста міжміського телефонного зв'язку 3 і 2 класів. Обслуговує особливо завантажені напрямки зонового та магістрального зв'язку. Обслуговує напрямки зв'язку при проведенні соціально-політичних, культурних та спортивних заходів. З'єднує пріоритетних абонентів для міжміських та міжнародних телефонних розмов. Працює на робочих місцях, які включають не менше 3 напрямків зв'язку. Може працювати на всіх робочих місцях телефоністів комутаторної дільниці і переговорного пункту. Обслуговує кабінний комутатор, в який увімкнено понад 10 кабін. Може здійснювати виробничий контроль за роботою телефоністів на всіх ділянках комутаторної дільниці, виконує обов'язки бригадира в разі його відсутності.