Категорія - Технічні службовці |  Галузь - Зв'язок
Інструкція для посади "Телефоніст міжміського телефонного зв'язку 2-го класу", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 70. Зв'язок", що затверджен наказом Державного комітету зв'язку та інформатизації України 04.10.2000 N 144, погоджений Міністерство праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта. Стаж роботи за професією телефоніста 3 класу - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: Міжміські та міжнародні телефонні правила; Правила користування міжміським та міжнародним телефонним зв'язком; порядок роботи на комутаторах усіх типів; тарифи на послуги міжміського та міжнародного телефонного зв'язку; чинні інструкції та розпорядження, які стосуються експлуатації міжміського та міжнародного телефонного зв'язку; розділи Закону "Про захист прав споживачів" стосовно надання послуг міжміського та міжнародного телефонного зв'язку.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує всі роботи телефоніста міжміського телефонного зв'язку 3 класу. Обслуговує особливо завантажені напрямки внутрішньозонового зв'язку та напрямки магістрального зв'язку. З'єднує абонентів для міжміських та міжнародних телефонних розмов. Працює у замовно-довідковому підрозділі, за столом повідомлень і виконує всі функції телефоніста, які стосуються зазначених служб. Приймає та виконує замовлення на міжміські та міжнародні телефонні розмови. Виконує всі роботи телефоніста на переговорному пункті, обслуговує кабінний комутатор, в який увімкнено від 6 до 10 кабін.