Категорія - Керівники |  Галузь - Культура та мистецтво
Інструкція для посади "Керівник студії", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 81. Культура та мистецтво", що затверджен наказом Міністерства культури і мистецтв України 14.04.2000 N 168.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр). Післядипломна освіта в галузі управління. Для спеціаліста - без вимог до стажу роботи, бакалавра стаж роботи за аналогічною за характером професією не менше 3 років.

Знає та застосовує у діяльності: чинне законодавство в галузі культури та мистецтва; чинні нормативні документи з питань культурно-освітньої та дозвіллєвої діяльності, самодіяльної художньої творчості; форми і методи організації роботи, навчально-виховного процесу у самодіяльних колективах, студіях; досвід ідентичних за профілем студій; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту; правила внутрішнього трудового розпорядку.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Здійснює керівництво діяльністю студії, колективу. Бере участь у складанні планів роботи. Добирає матеріали для занять, проводить добір виконавців, групові та індивідуальні заняття, репетиційну, навчальну та тренувальну роботу. Здійснює добір літературного, музичного, іконографічного та інших матеріалів, необхідних для вирішення постановочних завдань. Бере участь у роботі методичного кабінету щодо організації та проведення масових видовищ, вистав, тематичних вечорів, театралізованих свят, карнавалів, народних гулянь та інших масових заходів.