Категорія - Керівники |  Галузь - Спортивна діяльність
Інструкція для посади "Головний тренер команди", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 85. Спортивна діяльність", що затверджен наказом Державного комітету України з питань фізичної культури і спорту 17.10.2002 N 2264. Погоджено Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професіями керівників нижчого рівня - не менше 5 років.

Знає та застосовує у діяльності: чинне законодавство України, у тому числі з питань фізичної культури і спорту; новітні технології та сучасну методику спортивного тренування; положення Олімпійської Хартії; статути міжнародної та національної федерацій; правила змагань з виду спорту; основні організаційні засади навчально-тренувальної, наукової та лікувально-профілактичної роботи у команді; державну мову.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Здійснює загальне керівництво збірною командою України з виду спорту, тренерською радою збірної команди; несе відповідальність за виконання покладених на команду завдань. Розробляє календар спортивних заходів, цільову програму підготовки та участі збірної команди України з виду спорту в змаганнях і несе відповідальність за їх реалізацію. Забезпечує організацію навчально-тренувального та виховного процесу, дбає про здоровий морально-психологічний клімат у команді. Контролює та коригує плани індивідуальної підготовки членів збірної команди України з виду спорту, веде необхідну облікову та звітну документацію, співпрацює з комплексними науковими групами. Забезпечує формування складу збірної команди України для участі в офіційних міжнародних змаганнях з виду спорту згідно з вимогами затвердженої системи відбору та несе персональну відповідальність за її виступ у цих змаганнях. Здійснює контроль за дотриманням антидопінгових вимог. Контролює діяльність тренерів та спортсменів штатної національної збірної команди України. Готує та подає пропозиції щодо матеріально-технічного та медико-біологічного забезпечення збірної команди України з виду спорту.