Категорія - Професіонали |  Галузь - Культура та мистецтво
Інструкція для посади "Керівник художній парку культури і відпочинку", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 81. Культура та мистецтво", що затверджен наказом Міністерства культури і мистецтв України 14.04.2000 N 168.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації. Стаж творчої роботи для спеціаліста - не менше 3 років; бакалавра - не менше 5 років.

Знає та застосовує у діяльності: чинне законодавство в галузі культури та мистецтва; основи трудового законодавства; чинні нормативні документи з питань культурно-освітньої та дозвіллєвої діяльності; основи історії і теорії культури і мистецтва, режисури масових театральних видовищ і свят; принципи формування репертуару, організаційної та методичної роботи з творчими колективами; специфіку клубної, учбово-виховної роботи в колективах народної творчості; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту; правила внутрішнього трудового розпорядку.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Координує роботу творчих відділів парку щодо організації масових художніх заходів, планує та забезпечує її проведення на високому рівні. Здійснює керівництво розробкою та постановкою сценаріїв проведення великих масових художніх заходів (театралізованих видовищ і свят, народних гулянь, жанрових свят тощо). Розглядає та затверджує плани й сценарії, розроблені творчими відділами парку культури та запрошеними фахівцями. Вживає заходів щодо своєчасної підготовки та проведення заходів. Надає практичну допомогу режисерам, творчим та іншим працівникам парку у підготовці й проведенні різних форм роботи. Веде облік основних культурно-масових заходів. Вживає заходів щодо організації центрів дозвілля, відеосалонів, дискотек, студій, гуртків, курсів, секцій, шкіл, створення при парку художніх колективів (хорових, музичних, танцювальних тощо) залучення професійних духових оркестрів, хорових, танцювальних колективів.