Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво металевих електродів
Інструкція для посади "Дробильник компонентів обмазки 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 43. Виробництво металевих електродів", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України від 18.01.2002 р. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 року.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: будову устаткування, що використовується для миття, грохочення, дроблення, просівання; номенклатуру компонентів обмазувальної маси, вимоги до них; призначення та правила використання спеціального інструменту; вплив чистоти компонентів на якість флюсів і покриття електродів; правила завантаження компонентів та користування вантажопідйомними механізмами.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Дробить руди, мінерали, гірничі породи, феросплави та інші компоненти обмазувальної маси, що використовуються під час виготовлення покриття електродів загального призначення, порошкового дроту та флюсів для зварювання і наплавлення, ручним способом, на копрах, дробарках різної конструкції. Здійснює миття та грохочення, визначає за зовнішнім виглядом якість компонентів, що входять до складу обмазувальних мас. Просіває різні матеріали на ручних та найпростіших механічних ситах. Запускає та зупиняє дробарки та сита. Регулює рівномірне завантаження матеріалів у дробарку та проміжок між робочими механізмами дробарок залежно від виду і крупності матеріалу, що надходить на дроблення. Замінює швидкоспрацьовувані частини дробарок та сит. Змащує, очищує дробарки та сита, бере участь в їх ремонті.