Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво металевих електродів
Інструкція для посади "Дробильник компонентів обмазки 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 43. Виробництво металевих електродів", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України від 18.01.2002 р. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 року.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією дробильника компонентів обмазки 4 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: кінематичні та електричні схеми і схеми керування лініями; способи виявлення та усунення несправностей в роботі агрегатів лінії і способи її налагодження; правила визначення режимів дроблення матеріалів на лінії.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес дроблення руд, мінералів, гірничих порід, феросплавів та інших компонентів, що використовуються під час виготовлення покриття електродів загального і спеціального призначення, порошкового дроту та флюсів для зварювання і наплавлення, на автоматичних та напівавтоматичних лініях з налагодженням їх вузлів і агрегатів. Регулює технологічний режим дроблення.