* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво металевих електродів
Інструкція для посади "Дробильник компонентів обмазки 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 43. Виробництво металевих електродів", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України від 18.01.2002 р. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 року.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або одержання професії безпосередньо на виробництві, підвищення кваліфікації і стаж роботи за професією дробильника компонентів обмазки 2 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову та способи підналагодження млинів періодичної та безперервної дії, розтиральних машин, класифікаторів; назву, властивості компонентів обмазувальної маси, вимоги до їх якості; правила просіювання вибухонебезпечних матеріалів, пасивування феросплавів; правила збереження, терміни та умови видержки компонентів; правила та норми введення інертних добавок; правила завантаження молольних тіл в млини залежно від матеріалу, що надходить на дроблення; будову спеціального інструменту та пристроїв.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує сухе і мокре подрібнення руд, мінералів, гірничих порід, феросплавів та інших компонентів, що використовуються під час виготовлення покриття електродів загального і спеціального призначення, порошкового дроту та флюсів для зварювання і наплавлення, на млинах періодичної та безперервної дії, розтиральних машинах, класифікаторах. Завантажує та розвантажує устаткування, що обслуговується. Просіває різні матеріали на механічних ситах різних конструкцій з регульованим подаванням матеріалів на сита. Просіває вибухонебезпечні матеріали з інертною добавкою. Відбирає проби. Визначає якість просіяного матеріалу. Проводить пасивування феросплавів. Запускає, зупиняє та регулює систему живлення млинів, розтиральних машин, класифікаторів. Визначає якість і м'якість помелу компонентів та готовність їх до просівання і змішування. Виявляє та усуває несправності в роботі устаткування. Замінює сітки. Очищає, змащує, підналагоджує та бере участь в ремонті устаткування.