Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво металевих електродів
Інструкція для посади "Дробильник компонентів обмазки 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 43. Виробництво металевих електродів", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України від 18.01.2002 р. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 року.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією дробильника компонентів обмазки З розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову та способи підналагодження різних видів млинів, дезінтеграторів, класифікаторів, пневмотранспорту, окремих агрегатів автоматичних і напівавтоматичних ліній; будову газоаналізаторів, автоматичних вагів; режим роботи млинів та класифікаційних пристроїв; властивості вибухонебезпечних матеріалів та правила їх переробки; засоби та правила герметизації устаткування; фізико-механічні властивості мінералів та феросплавів; правила регулювання подавання захисного газу в систему дроблення вибухонебезпечних матеріалів; правила регулювання суміші захисного середовища в лінії пневмотранспорту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує сухе та мокре подрібнення, руд, мінералів, гірничих порід, феросплавів та інших компонентів, що використовуються під час виготовлення покриття електродів загального і спеціального призначення, порошкового дроту та флюсів для зварювання і наплавлення, на млинах періодичної та безперервної дії з пневмотранспортом та устаткуванням для очищення повітря. Регулює подавання матеріалів та сумішей захисного середовища в лінії пневмотранспорту. Проводить класифікацію та просушування матеріалів. Виконує сухе подрібнення вибухонебезпечних матеріалів з інертною добавкою. Обслуговує автоматичні ваги для зважування компонентів.